O firmě Tyroline

Firma Tyroline byla založena v roce 1995 s cílem nabídnout zákazníkům komplexní služby v oblasti broušení a třískového obrábění. Již od samého počátku jsme kladli velký důraz na výběr kvalitních dodavatelů nástrojů.

Firmy, jejichž výrobky nabízíme, patří k absolutní světové špičce v dané oblasti. Dnes jsme schopni nabídnout zákazníkům ucelený sortiment nástrojů pro opracování kovů V oblasti broušení nabízíme konvenční brusivo z korundu nebo silicium karbidu a dále diamantové a CBN kotouče. Pro soustružení, frézování, vrtaní a závitování dodáváme kvalitní nástroje z tvrdokovu, rychlořezné oceli, CBN a PKD materiálů. Pro výrobce nástrojů nabízíme široký sortiment tvrdokovových roubíků.

Nezaměřili jsme se pouze na prodej nástrojů ale nabízíme i navržení moderních technologií opracování kovů. Zaváděním nových technologií dosahujeme pro naše zákazníky významných finančních úspor při obrábění. Naše komplexní služby nabízíme s jediným cílem - spokojený zákazník. Věříme, že během naší činnosti jsme nabídli zákazníkům kvalitní a spolehlivé služby a tento vysoký standart se budeme snažit i nadále zvyšovat dle našeho motta „You’ve got the vision, we’we got the tools”

Certifikáty

Od roku 2007 je firma Tyroline držitelem certifikátu ISO .

TYROLINE s.r.o., U Továren 1498/2G, 102 00 Praha 10,

Tel.: 00420-272651801, 00420-272651414,  e-mail: info@tyroline.cz